Oleśnicka Fundacja Rozwoju Sportowego
Menu

Współpraca

z Oleśnicką Fundacją Rozwoju Sportowego

2b project (logo black)
Studio 2B project powstało dzięki ludziom których łączy  pasja, kreatywność i doświadczenie. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i z takim samym zaangażowaniem. Bierzemy pod uwagę obecne trendy panujące w designie. Dzięki takim założeniom nasze projekty są oryginalne i niepowtarzalne.

Zajmujemy się tworzeniem projektów graficznych takich jak:

  • Logo
  • Ulotki
  • Banery
  • Plakaty
  • Katalogi
  • Wizytówki
  • Newslettery
  • Papier firmowy
  • Inne projekty graficzne

2B project to najlepsze studio w tej części galaktyki, z nami nie ma misji niemożliwych.

Agencja Artystyczna Hopek

Hopek jest Agencją Artystyczną, która na rynku wrocławskim w branży imprez dla Dzieci istnieje od 9 lat.

W związku z tym, z pełną odpowiedzialnością, możemy stwierdzić, że jesteśmy grupą animacyjną z najdłuższym stażem i największym doświadczeniem. Kilkaset przygotowanych i zrealizowanych przyjęć dało nam wiedzę, z której teraz chętnie korzystamy, a to skutkuje zadowoleniem Klienta, zarówno Rodzica, ale przede wszystkim Dziecka.. Gwarantujemy najlepszą zabawę, ponieważ rozumiemy potrzeby i wychodzimy im naprzeciw, chcąc w 100% zagwarantować najlepszą zabawę dla całej grupy. Zapraszamy www.hopek.com.pl

LOGO art merci-01

Pracownia Art Merci to moje serce, którego bicie przekazuję w wszystkich produktach jakie trafiają w Państwa ręce. To potrzeba stworzenia produktu nietuzinkowego, wyjątkowego i pięknego dała życie miejscu, które gromadzi w ofercie urocze przytulanki, dodatki do pokoików dziecięcych oraz modne kocyki i poduszeczki.  Zapraszam do składania zamówień! https://www.facebook.com/PracowniaArtMerci

logo_wspołpraca_klub copy

Klub „STER” powstał w 1981 r. w Bierutowie. Założycielem i opiekunem klubu był Roman Kazimierski. Początkowo pomimo amatorskich warunków pracy klub „STER” godnie reprezentował Bierutów na mistrzostwach Polski modeli pływających oraz oferował wspaniały sposób spędzania wolnego czasu dla wszystkich chętnych. Z czasem klub „STER” przeniósł się do innych pomieszczeń – były to stare stajnie przy ulicy Młyńskiej. Dzięki wysiłkowi wszystkich członków stajnie zostały wyremontowane i doprowadzane do stanu użyteczności. W roku 1993 w ramach klubu powstała Drużyna Rycerska. Klub służył przede wszystkim jego członkom, którzy mogą dowolnie rozwijać swoje zainteresowania korzystając z jego pomieszczeń. Aktualnie zajęcia w klubie odbywają się w piątki od godz. 17.00. Klub zaprasza chętnych do wzięcia udziału w zajęciach.

Pre-made Skins

Here you can see the pre-made skins for Vertikal. Vertikal is a true high quality and clean multi-purpose theme which will fit for any business and websites.

Please take a look at these demos. We believe Vertikal will suit for you and you will love it as much as we do...

Pre-made skins