Oleśnicka Fundacja Rozwoju Sportowego
Menu

OFICJALNY KOMUNIKAT

OLEŚNICKA SZKOŁA FUTBOLU ŁĄCZY SIĘ Z POGONIĄ OLEŚNICA

KOMUNIKAT: OSF ŁĄCZY SIĘ Z POGONIĄ OLEŚNICA

Przez w kategorii Aktualności, Aktualności OSF dnia 13 stycznia 2017


Przedstawiamy komunikat zarządu Oleśnickiej Fundacji Rozwoju Sportowego oraz zarządu Pogoni Oleśnica:

„Zarząd MKS Pogoń Oleśnica oraz Zarząd Oleśnickiej Fundacji Rozwoju Sportowego informuje,
że z dniem 15.01.2017r. projekt Oleśnickiej Szkoły Futbolu zostaje włączony w struktury
klubu MKS Pogoń Oleśnica, co oznacza, że zawodnicy Oleśnickiej Szkoły Futbolu zostają formalnie
przeniesieni do klubu MKS Pogoń Oleśnica i będą stanowić grupy młodzieżowe tego klubu”.

Oleśnicka Fundacja Rozwoju Sportowego postanowiła rozpocząć nowy rok od wielkich zmian. Od kilku miesięcy przygotowywany był plan reorganizacji projektu piłkarskiego  Oleśnicka Szkoła Futbolu. W tym celu prowadzone były rozmowy z MKS Pogoń Oleśnica, które zakończyły się dużym powodzeniem dla obu organizacji sportowych.

– Pomysł wspólnego projektu szkoleniowego dla piłki dziecięcej i młodzieżowej w Oleśnicy zrodził się z chęci stworzenia jak najlepszych warunków do rozwijania młodych zawodników. Naszym celem jest stworzenie optymalnych warunków do pracy. Baza treningowa, organizacja pracy i środowisko pracy treningowej to najważniejsze aspekty, które ulegną poprawie. Chcemy by Pogoń Oleśnica była wizytówką nie tylko piłki w regionie oleśnickim, ale również na Dolnym Śląsku. Dzięki tworzeniu silnej społeczności klubu możemy to osiągnąć. Cieszymy się, że połączyła nas pasja do futbolu i rozwoju młodych piłkarzy – skomentował trener Maciej Szeliga

Prezes MKS Pogoń Oleśnica Michał Krej od wielu lat starał się przekonać lokalne środowisko sportowe o potrzebie połączenia sił i zjednoczenia organizacji sportowych w celu utworzenia mocnego Klubu, który miałby szansę stać się rozpoznawalny na Dolnym Śląsku, być chlubą Miasta, które godnie reprezentuje. Można śmiało stwierdzić, że powiększenie MKS Pogoń o dziecięce grupy roczników jest tym, o co zabiegał Prezes Michał Krej.

– Widzimy dużą szansę z takiego połączenia naszych organizacji. Dzięki współpracy na wielu płaszczyznach jesteśmy w stanie razem tworzyć Klub Sportowy o wielkim potencjale, który będzie odnosił sukcesy oraz odbuduje zaufanie wśród kibiców. Niewątpliwie najwięcej zyskają najmłodsi sportowcy. Jednolite struktury klubu trenującego grupy we wszystkich rocznikach zapewnią im ciągłość procesu szkolenia oraz możliwości rozwoju w szerszej perspektywie – powiedziała wiceprezes OFRS Agnieszka Krowicka.


O autorze

OFRS

Oleśnicka Fundacja Rozwoju Sportowego została stworzona przez grupę ludzi, których pasją jest sport oraz pomoc innym w sportowym rozwoju.

Komentowanie nie jest już możliwe.

Pre-made Skins

Here you can see the pre-made skins for Vertikal. Vertikal is a true high quality and clean multi-purpose theme which will fit for any business and websites.

Please take a look at these demos. We believe Vertikal will suit for you and you will love it as much as we do...

Pre-made skins